KONST / Litografier / Litografier 13925453
nr 1392 5453
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Litografier, 2 st, Signerade. Motivet: 14x20-23x30cm, yttermått inklusive ram: 30x34-39x44cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:52:06
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg